Найбільший німецький автоклуб знайшов спосіб зменшити залежність від російської нафти

0
568
ADAC
-->

Автомобільний клуб Німеччини Allgeemeiner Deutscher Automobil-Club (ADAC), що налічує 21 мільйон членів, вигадав, як знизити споживання пального з російської нафти.

Наразі Європейський Союз розглядає можливість повного ембарго на ввезення нафти з росії. Однак більша частина Європи сильно залежить від російських енергоносіїв, особливо Німеччина. Тим часом, щоб полегшити перехід до інших джерел постачання нафти, найбільший автомобільний клуб Німеччини ADAC попрохав своїх членів… менше їздити.

ADACНе часто автоклуб просить свого члена менше їздити. До того ж водіння – це свого роду сенс існування автоклубу. Однак ADAC справедливо вважає, що допомога в зниженні залежності від російської нафти є однією з таких речей. Щоб допомогти споживати менше палива, ADAC просить своїх членів якомога більше використовувати альтернативні способи пересування – громадський транспорт, їзда на велосипедах і навіть піші прогулянки. Але І якщо водіння необхідно, в ADAC запропонували кілька порад, як ефективніше керувати автівкою.

https://twitter.com/ADAC/status/1519246764569677825

На тлі паливної кризи, що вибухнула в Україні, ці поради корисні і для нас: “Ви, шановні учасники ADAC, можете використовувати багато варіантів, щоб зменшити витрату палива під час керування автомобілем. Головну роль у цьому відіграє швидкість. Однак важлива також випереджувальна та стабільна їзда”.

Тільки оптом: в Україні почалася паливна криза

В Україні знизили вимоги до якості автомобільного палива

Простой лайфхак: парковка впритык без парктроника и камеры

Додати коментар