Новий Renault Sandero розкрито до прем’єри: що зміниться

0
1187
New Renault Sandero
-->

З’явились зображення наступного покоління хетчбека Renault Sandero у новому дизайні. Мова йде саме про модель марки Renault, а не Dacia – про це свідчить виріз під ромбоподібну емблему.

Патентні зображення хетчбека Renault Sandero нового покоління оприлюднило нідерландське видання Autoweek. Він суттєво відрізняється від європейської моделі.

New Renault SanderoНагадаємо, що в Європі бюджетники Sandero, Duster і Logan продаються під брендом Dacia та суттєво відрізняється від аналогічних моделей, які в Україні пропонуються під брендом Renault. Зокрема, нинішнє покоління Dacia Sandero ще не існує під маркою Renault.

Dacia Sandero
Європейський Dacia Sandero

Як можна помітити на фотографіях запатентована новинка дійсно відрізняється від актуального Dacia Sandero: новий Renault Sandero має “двоповерхову” світлодіодну оптику з вузькими денними ходовими вогнями та C-подібні задні ліхтарі, які використовуються в інших моделях Renault (наприклад, в кросовері Captur).

New Renault SanderoАвтомобіль зображений у двоколірному кузові з чорним дахом, рейлінгами та пластиковим обважуванням – швидше за все, це крос-версія Stepway. Замість простенької антени встановлено “плавець”. Інтер’єр новинки поки що не оприлюднений.

New Renault SanderoПодейкують, що Renault Sandero адресована ринкам Латинської Америки, і в першу чергу бразильському – саме на ньому французи зосередили увагу після відходу Renault з росії. Якщо це так, то під капот новий Renault Sandero отримає трициліндровий турбомотор 1.0, який традиційно для цієї країни працюватиме на бензині та етанолі.

New Renault SanderoВ інші країни можуть поставлятися модифікація з 65-сильним літровим атмосферником та 100-сильна версія із заводським ГБО. Поки що невідомо, чи приїде новий Renault Sandero до України.

Стартують продажі першого гібрида Dacia. Оголошено ціни

Дешевше очікувань: нові подробиці про великого брата Renault Duster

Найдешевший електрокар від Renault став у 1,5 раза потужнішим. Названі ціни

Додати коментар