Перший гібридний: з’явилися фото нового Chevrolet Corvette 2023

0
354
Chevrolet Corvette 2023
-->

Зображення культового спорткара наступної генерації випадково виклали в конфігураторі на офіційному сайті Chevrolet і майже відразу ж прибрали. Але було запізно.

Фотографіями нового Chevrolet Corvette 2023 року поділилися на сайті Corvette Blogger. Давно очікується, що наступною версією C8 Corvette від Chevrolet після Z06 стане широкофюзеляжний ERAY із середнім розташуванням двигуна.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Chevrolet Corvette 2023Chevrolet Corvette E-Ray стане першою версією моделі з гібридною установкою та повним приводом. Новинка отримає 490-сильний двигун V8 об’ємом 6,2 літра, а також два електромотори на передній вісі. Сумарна потужність силової установки складе близько 600 кінських сил.

Chevrolet Corvette 2023Будуть удосконалені переналаштоване налаштування керма та підвіски, а палітру фарбування кузова розширять до 13 кольорів. В інтер’єрі ERAY майже не відрізняється від Z06.

Chevrolet Corvette 2023Але там з’явився перемикач ReGen on Demand – він керує системою регенеративного гальмування, яка направляє енергію, вироблену під час гальмування, на зарядку акумуляторів. Ця система також реалізує функцію “водіння з однією педаллю”.

Chevrolet Corvette 2023

Офіційна прем’єра нового Chevrolet Corvette E-Ray відбудеться у першій половині 2023 року.

ЧС-2022 у Катарі: футбольні зірки та їхні дивовижні автомобілі

Представлено радикально новий Chevrolet Aveo. Чи дістанеться він України?

Спорткар на кожен день: Porsche 911 проїхав 1 000 000 км і не зламався

Додати коментар