Skoda розмірковує про вихід із Китаю. Відома причина

0
934
Skoda China
-->

Нещодавно про згортання виробництва автомобілів та закриття заводу у Піднебесній оголосив автогігант Stellantis, що володіє брендами Peugeot, Opel, Chrysler, Citroen, FIAT та ін. Тепер до нього може приєднатися марка Skoda.

Про це повідомляє агентство Reuters. Чеський автовиробник Skoda Auto, що є частиною концерну Volkswagen, розглядає можливість виходу з Китаю та прийме остаточне рішення наступного року, заявив генеральний директор Клаус Зеллмер в інтерв’ю тижневику Automobilwoche.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

“Конкуренція там дуже інтенсивна, тому ми разом з нашим китайським партнером по спільному підприємству обміркуємо, як діяти далі”, — сказав Зеллмер.

За його словами, на цей час Skoda хоче більше зосередитися на Індії. Одним з можливих варіантів розвитку подій називається продовження продажів автомобілів Skoda у Китаї, але вже без локального виробництва.

SKODA-KAMIQНагадаємо, що Китай став для Skoda одним з найбільших ринків збуту. У 2020-му виробник відсвяткував випуск трьох мільйонів машин – на той момент кожен четвертий автомобіль Skoda знаходив покупця в Піднебесній. Однак пандемія і криза, а також розширення асортименту китайських автовиробників-конкурентів змушують компанію коригувати плани. Остаточне рішення буде ухвалено вже наступного року.

Неабияку шкоду чеському автовиробнику завдало і припинення діяльності в росії, але схоже Skoda вже знайшла вихід – переорієнтується на ринок В’єтнаму.

Раша, гудбай! Skoda міняє росію на В’єтнам

Китай вже не той: автогігант Stellantis згортає місцеве виробництво

Skoda представила яскравий позашляховик потужністю 300 к.с.

Додати коментар