Перший турецький електрокар вже можна купити: названо ціну

1
5149
elektrychnyj-krosover-togg
-->

Електричний кросовер Togg, прозваний “ердоганомобілем” був запущений у виробництво наприкінці 2022 року.

Активну участь у просуванні першого національного електромобіля брав президент Туреччини – він особисто представив прототип моделі та протестував перший серійний екземпляр кросовера Togg.

Як повідомляє у своєму Telegram-каналі асоціація УкрАвтопром, наразі електрокросовер Togg, що був запущений у виробництво наприкінці 2022 року, готовий до продажів.

elektrychnyj-krosover-toggКросовер запропонують у двох версіях: задньопривідній з 200-сильним електродвигуном і повнопривідною потужністю 400 к.с. З місця до 100 км/год одномоторний електромобіль зможе прискорюватися за 7,6 секунди, двомоторний — за 4,8 секунди. Запас ходу становитиме від 300 до 500 км залежно від місткості акумуляторного блоку. У перспективі модель також оснастять автопілотом третього рівня.

elektrychnyj-krosover-toggПостачання перших електромобілів з нещодавно збудованого підприємства в Гемліку (місто на південь від Стамбула) почнеться з кінця березня, а всього до кінця року виробник планує відвантажити клієнтам близько 20 тисяч машин.

elektrychnyj-krosover-toggЦіна на перший турецький електромобіль варіюватиметься від $43 до $54 тисяч. Згодом дебютує друга модель, яка вже запатентована у бюро Євросоюзу – електричний седан.

$27 000: стартувало виробництво нового електромобіля Toyota

Kia вперше показала новий флагманський кросовер: що в нього цікавого

Монголія починає випуск електромобілів, росія клепає 8-клапанні двигуни

1 КОМЕНТАР

Додати коментар