Підступний коронавірус залишив Формулу-1 без суддів

0
326
Miami grand prix
-->

Обидва директори Формули-1 не зможуть взяти участь у наступних перегонах, які пройдуть наступними вихідними в американському Маямі.

Керівники перегонів Формули-1 Нільс Віттіх та Едуарду Фрейташ, які у сезоні 2022 року виконують функції відстороненого Майкла Массі, отримали позитивні результати тестів на коронавірус. Їхнє самопочуття погіршилося ще в Імолі, і після повернення додому в обох підтвердилася хвороба.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Проте, за інформацією The Race, справи у Віттіха йдуть на поправку, тому зберігає теоретичні шанси наступного вікенду виконувати свої обов’язки. Саме він був перегоновим директором на чотирьох попередніх Гран-Прі, а Фрейташ – його заступником.

Miami grand prixЯкщо Віттіх не одужає, йому доведеться шукати заміну. Серед претендентів називаються Скотт Елкінс, який зараз є головним суддею у Формулі Е та ветеран спорту Хербі Блеш – колишній заступник багаторічного директора перегонів Чарлі Уайтінга.

Miami grand prixПредставники FIA поки що ситуацію не коментують: “Федерація не розкриває медичну інформацію, що стосується своїх співробітників, крім випадків, коли це важливо для процесу керівництва перегонами”.

Формула-1 скасувала Гран-Прі Росії та відмовилася від російського спонсора

Бешеные деньги: названа стоимость постов в Instagram знаменитых гонщиков

Формула-1 розірвала контракт на трансляції у росії

Додати коментар