Боротьба з дефіцитом: в Україні відпустили ціни на автомобільне пальне

0
5938
Премиум АЗС
-->

Кабінет Міністрів України частково прибрав контроль над вартістю пального на АЗС. Поки що зміни стосуються преміальних та брендових сортів бензину та дизельного палива.

Про це йдеться в постанові уряду №488 від 29 квітня, якою знімаються обмеження цін на звані преміальні та брендові сорти бензину та дизпалива.

Тепер мережі АЗС можуть самостійно встановлювати ціни на преміальне паливо, проте Кабмін висунув важливу умову: у продажу також мають бути звичайні бензин і дизель, на які поширюється держрегулювання.

АЗСКрім цього уряд цією ж постановою збільшено розмір торгової надбавки для продажу дизпалива з 5 до 7 гривень за літр (на 40%) та бензину — з 4,55 до 6,50 гривень за літр (на 42%).

Нагадаємо, що, що держрегулювання цін на пальне сегменту преміум встановили 26 березня, коли було вирішено, що його вартість не може перевищувати ціну звичайного бензину або дизеля понад 5%.

Прийняття постанови №488 покликане подолати гострий дефіцит пального в Україні. В Міністерстві економіки вже пообіцяли розв’язати проблему протягом тижня.

Тільки оптом: в Україні почалася паливна криза

В Україні знизили вимоги до якості автомобільного палива

Що буде з пальним на українських заправках: забудьте про автогаз і 92-й бензин

Додати коментар