Примара імпортозаміщення: під брендом Москвич росія випускатиме китайські авто

0
1927
JAC
-->

На московському автозаводі Renault збиратимуть з машинокомплектів автівки китайського концерну JAC – під брендом Москвич.

Про це повідомляє російська преса. За словами джерел всередині компанії КамАЗ вже веде переговори з локалізації виробництва китайських автомобілів на потужностях заводу “Рено Росія” зі своїм чинним партнером, автоконцерном JAC.

На початковій стадії йдеться про викруткове складання автівок з машинокомплектів (SKD) з подальшим поглибленням локалізації у міру зростання обсягів виробництва. Почати виробництво на заводі в москві планується не пізніше IV кварталу 2022 – року спочатку автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння, а потім перейти на електромобілі.

JAC S4
JAC S4

У якості моделі для бренд-інжинірингу розглядається електромобіль JAC iEVS4, у якого є аналог із бензиновим двигуном, який випускається під індексом S4. При цьому московська влада опрацьовує співпрацю з іншим китайським автовиробником, але невідомо яким саме.

Нагадаємо, цього тижня росія забрала у держвласність активи Renault. До них входить частка французького концерну в АвтоВАЗі та московський автозавод, на якому тепер збираються випускати легкові автомобілі під історичним брендом “Москвич”.

Російський автопром виявився абсолютно залежним від НАТО. Наскільки саме

«Москвич» замість Duster: що буде випускати росія після уходу Renault

Солидный хэтчбек JAC J7: круче, чем Octavia и Elantra?

 

Додати коментар