Renault допоможе: Mitsubishi відроджує хетчбек Colt

0
858
Mitsubishi Colt new
Тізер Mitsubishi Colt
-->

Компанія Mitsubishi випустить нову компактну модель для європейського ринку, для якої відродять назву Colt. Оригінальний автомобіль під таким ім’ям вироблявся з 1962 до 2013 року.

Mitsubishi Motors оголосив про намір продавати у Західній Європі дві новинки на базі моделей Renault. Цього січня франко-японський альянс вже анонсував наступний ASX, який стане аналогом Каптюра.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

renault-nissan-mitsubishi-roadmap-allianceТепер же анонсовано новий компактний хетчбек під ім’ям Colt. Його збудують на платформі CMF-B, спільної з Renault Clio. На опублікованому тізері видно, що контури кузова нового Кольта явно видають у ньому Кліо.

Renault Clio
Новий Renault Clio

Ручки задніх дверей на ескізі приховані – як у того ж Renault, а на дверях водія чітко видно шильдик Hybrid EV. Цілком ймовірно, що Mitsubishi Colt отримає ту ж 140-сильну бензоелектричну установку на основі 1,6-літрового атмосферного двигуна, що свого часу дебютувала на Clio E-Tech.

Mitsubishi Colt new
Тізер Mitsubishi Colt

Виробництво хетчу налагодять на турецькому заводі Renault – там же де виробляється Clio. Ринковий дебют відродженого Colt очікується восени 2023-го, приблизно через півроку після прем’єри ASX.

45 000 співробітників: Renault позбавляється АвтоВАЗу

Новий пікап Renault Oroch розсекречено до прем’єри

Росія висунула ультиматум світовому автопрому

Додати коментар