Росія висунула ультиматум світовому автопрому

0
9166
росiя та свiтовий автопром
-->

Російська влада зажадала від автовиробників визначитися щодо їхньої подальшої діяльності в країні-агресорі. І навіть встановила дедлайн.

Як заявив глава російського мінпромторгу Денис Мантуров, «поки що влада перебуває в діалозі з усіма автовиробниками та іноземними брендами, але чекати нескінченно не готова, оскільки непрацююче підприємство — це несплата податків та деградація виробництва».

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

I запропонував автовиробників визначитися щодо їхньої подальшої діяльності в країні-агресорі до кінця березня – початку квітня.

росiя та свiтовий автопромНагадаємо, що на цей час практично всі великі автобренди зупинили постачання автомобілів і виробництво в росії через війну в Україні. Серед них Volkswagen і Skoda, що випускали машини на підприємствах у Калузі та Нижньому Новгороді. Крім того, зупинив конвеєри на заводі в Підмосков’ї Mercedes-Benz, а компанія BMW припинила збирати автомобілі на «Автоторі» у Калінінграді. Те ж саме зробили концерни Stellantis, Hyundai, Ford, Volvo, Renault, Daimler Truck та ін.

Крім цього, із росії йдуть і виробники компонентів, а також більшість виробників шин (окрім Nokian).

Росіяни масово скуповують нові автомобілі в Казахстані

Російським поліціянтам заборонили їздити на іномарках

Які компанії перестали продавати автомобілі у росії

Додати коментар