Санкції йдуть на користь: УАЗ спростив Патріот

0
2035
Спрощений УАЗ Патріот
-->

Ульяновський автозавод розпочав випуск спрощених версій позашляховика УАЗ Патріот. З’явилися перші фото “антикризової” модифікації флагмана.

На спрощеному позашляховику встановлено кермо без подушки безпеки, яке ставилося на модель у середині 2000-х, прибрана подушка безпеки пасажира, відсутня АБС, а замість “шайби” перемикання режимів роздатки — знову важіль, як було на версіях Патріота ще 10-15-річної давнини. Зник навіть хром на решітці радіатора.

Спрощений УАЗ ПатріотДеякі російські автолюбителі стверджують, що ці спрощення йдуть Патріоту тільки на користь – тому, що роблять його простішим, надійнішим та дешевшим (до речі, ціна показаної версії поки невідома), а справді шкодувати варто лише про відсутність АБС.

Спрощений УАЗ ПатріотНагадаємо, деякий час тому з’являлися неофіційні дані й про зміну коробки передач — з традиційної для Патріота корейської Dymos на китайську МКП від поки невідомого виробника. Також Ульяновський автозавод почав оснащувати свої автомобілі двигунами екостандарту 1988 року “Євро-0”.

Майбутні «Москвичі»? В Ірані представили нові кросовери

Робітники АвтоВАЗу поскаржилися путіну на диверсію Renault

Бармени та офіціанти звітують російським даішникам про п’яних водіїв

Додати коментар