Що сказав Байден, побачивши лімузин Сі Цзиньпіна

0
2033
Hongqi N701
-->

Броньований лімузин Hongqi N701, на якому їздить лідер Китаю Сі Цзіньпін, є флагманом державного концерну FAW та зроблений лише у двох екземплярах.

Під час свого першого за шість років візиту до США лідер КНР Сі Цзіньпін пересувався броньованим лімузином Hongqi N701. Це флагманський лімузин державного концерну FAW, який випускає урядовий транспорт з 1958 року.

Hongqi N701

Спочатку під маркою Hongqi (“Червоний прапор”) випускалися автомобілі лише для партійної еліти, однак останнім часом бренд взяв курс на експансію. На українському ринку дистрибуцією Hongqi займається компанія Big Bug Cars. Вона пропонує три моделі китайської люкс-марки, у тому числі й електромобіль.

Що стосується броньованого лімузина Hongqi N701, то він не є серійною моделлю та випущений лише у двох екземплярах. Автомобіль довжиною близько 5,5 метра, за чутками, має під капотом 6-літровий V12, який видає приблизно 408 кінських сил.

Hongqi N701

Джо Байден під час зустрічі з Сі Цзіньпіном звернув увагу на його лімузин:

– Яка гарна машина!
– Моя машина Hongqi зроблена в Китаї. Відкрийте, подивіться усередині.
– Схожий на Cadillac, який стоїть у нас там. Щоразу в міжнародних поїздках ця машина слідує за мною. Знаєте, як його називають? Звір!

Від $725 тисяч: представлено головний автомобіль Китаю

Названо електрокари, що точно проїдуть 500 км на одному заряді

Додати коментар