У росії створили новий Москвич. На папері та не свій

0
1590
Москвич-3
-->

В базі росстандарту з’явилися відразу дві сертифікації на автомобілі “відродженої” марки Москвич – бензиновий та електричний.

Як відомо компанія Renault позбавилася своїх російських активів за символічну плату 1 євро: АвтоВАЗ перейшов під управління НАМІ, а московський завод передали столичній владі. Тоді ж стало відомо про плани відновити випуск легковиків на вже колишньому підприємстві Renault під історичним брендом Москвич.

Москвич-3І ось сертифіковано два нових авто. Судячи з ескізів, це зовсім ніякий не Москвич, а китайский JAC JS4 – відмінності зведуться лише до емблем та шильдиків.

JAC JS4
Оригінальний JAC JS4

Кросовер “Москвич 3” отримає 1,6-літровий атмосферник потужністю 109 к.с.У гамму моторів увійде ще 1,5-літровий двигун із віддачею 150 к.с. Обидва агрегати працюють спільно з шестиступеневою механічною коробкою або варіатором.

Також запропоновано електричну версію кросовера під назвою “Москвич 3e”. Автомобіль отримає електромотор потужністю 68 сил. Запас ходу на одному заряді батареї – 410 кілометрів. Цікаво, що оригінальний Джак комплектується 150-сильним електромотором – навіщо китайцям створювати собі конкурентів?

Москвич-3І бензинові, і електричні Москвичі мають лише передній привід та просте шасі із задньою напівзалежною підвіскою, споряджена маса машин – 1440 та 1800 кг відповідно.

Цікаво, що обидва сертифікати на Москвичі видано в Білорусії та терміном лише на один рік замість звичайних трьох років. А заявником вказано КамАЗ, який вже має налагоджені відносини з компанією JAC. У VIN-коді також зашифрований ідентифікатор КамАЗу, але збиранням кросоверів займеться колишнє підприємство Renault: до кінця року методом великовузлового складання зі SKD-машинокомплектів обіцяють випустити 600 машин.

Санкції йдуть на користь: УАЗ спростив Патріот

Робітники АвтоВАЗу поскаржилися путіну на диверсію Renault

Китайський Renault за $9700: незабаром в Україні

Додати коментар