Арнольд Шварценеггер просить дозволу військкомату для пересування Україною

0
1206
військкомат
-->

В умовах війни спроба упорядкувати контроль за переміщенням військовозобов’язаних територією України є цілком слушною. Однак через те, як це було незграбно зроблено, мережу заполонили жарти та меми.

Нагадаємо, що у Генеральному штабі Збройних сил України розробили Порядок, відповідно до якого забороняється виїзд призовників, військовозобов’язаних та резервістів з місця проживання без дозволу відповідного військкомату. Військові – люди прямолінійні та через те, що закон “Про військовий обов’язок і військову службу” далекого 1992 року був трохи “по-дебільному” виписаний, на них й обвалилася лавина критики.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Генштабу довелося тричі роз’яснювати формулювання у законі, потім військових розкритикував Президент, і лише тоді прокинулася Верховна Рада та спромоглася зареєструвати законопроект, який передбачає зміни до порядку виїзду призовників, військовозобов’язаних та резервістів за межі їх місць проживання.

військкомат smmНе розуміючи, чи треба брати дозвіл, щоб поїхати з Києва до Львова на вихідні або на дачу за Броварами, українці чекали чергових “роз’яснень роз’яснень” і паралельно створювали меми. Деякі з них ми й пропонуємо вашій увазі.

Утричі більше пального: але спочатку потрібно придбати борщ та каву

Верхом на крані: як росіяни ЗРК Панцир по морю тягали

Фатальна помилка Ілона Маска

Додати коментар