Дороге задоволення: ТОП найпоширеніших порушень ПДР в Україні

0
478
Патрульна поліція
-->

Обов’язкове дотримання Правил дорожнього руху зберігає здоров’я та життя. Нагадуємо, наскільки полегшить ваш гаманець їх порушення.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляє Патрульна поліція Києва, одним з “популярних” порушень ПДР є проїзд на червоний сигнал світлофора. За це профілактичної бесіди недостатньо – доведеться сплатити 510 гривень штрафу.

Багато порушників ПДР полюбляють кататися смугами для громадського транспорту. Будьте готові отримати адміністративне покарання у вигляді штрафу 680 гривень.

Патрульна поліція

Не забуваємо й про швидкісний режим:

  • у населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю не більш як 50 км/год
  • у житлових і пішохідних зонах до 20 км/год
  • поза населеними пунктами транспортним засобам дозволяється рухатись зі швидкістю до 90 км/год, а у разі відокремлення проїжджих частин одна від одної за допомогою розділювальної смуги — не більш як 110 км/год. На автомагістралях максимально дозволена швидкість руху до 130 км/год.

За порушення швидкості передбачена відповідальність:

  • згідно з ч. 1 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год – тягне за собою штраф у розмірі 340 гривень
  • згідно з ч. 4 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 50 км/год – тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1700 гривень

Ну й на останок: багато хто не користується ременями безпеки, які захищають водіїв та пасажирів від серйозних травмувань під час ДТП. Згідно з ч. 5 ст. 121 КУпАП таке порушення карається штрафом у розмірі 510 грн.

Пам’ятка водію: коли потрібно вмикати покажчик повороту, а коли ні

Не тільки бруд: як отримати 1190 грн штрафу за номерні знаки

Скрутив пробіг – плати штраф: новий закон для автовласників

Додати коментар