Гра в літери: навіщо в Україні постійно змінюють ПДР

2
1576
Дорожні знаки
-->

Пояснення щодо “наближення українського законодавства до законодавства Європейського Союзу” виглядають непереконливо.

Днями Кабінет міністрів Україні прийняв низку постанов щодо змін у Правилах дорожнього руху. Наприклад, вмикати денні ходові вогні або ближнє світло поза населеними пунктами тепер необхідно протягом усього року, а не лише в осінньо-зимовий період (штраф 425-510 грн). Почнемо з того, що це правило діє далеко не у всіх країнах Європи й обов’язкове переважно для мотоциклістів (для автомобілістів – рекомендовано).

Далі – заборона на перевезення дітей зростом до 150 сантиметрів у випадку відсутності в машині дитячого крісла та ременя безпеки. А перевозити дитину на задньому сидінні мотоцикла та мопеда взагалі заборонено (штраф 510-850 грн).

Знак 5_20
Знак 5_20

Наступним кроком стали зміни до ПДР щодо переліку дорожніх знаків, якими позначено спеціальні місця для стоянки на автомагістралях і дорогах для автомобілів. Тепер, якщо немає відповідного знаку про дозвіл, водію заборонено робити там зупинку (штраф 255 грн, та 680 грн при повторному порушенні).

Навчальний транспортний засіб

Але родзинкою законотворчих ініціатив, безперечно, стала зміна розпізнавального знака “Учбовий транспортний засіб” на “Навчальний транспортний засіб”. Отже, літера “У” на ньому буде замінена літерою “Н“. Вона набирає чинності через шість місяців з дня оприлюднення постанови Кабміну – напевно, щоб пересічні автомобілісти та автошколи встигли заказати, сплатити та встановити нові таблички 🙂

Це вже якась епідемія…

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як у Європі: в Україні змінено Правила дорожнього руху

Забирати авто будуть частіше: розширено перелік підстав

Обмін водійського посвідчення – не для всіх: кому відмовляють

2 КОМЕНТАРІ

  1. Це все не про безпеку, а просто розширення бази кормління ментів. Там де будуть стояти ті знаки , там сто відсотків порібно буде платити гроші. А про світло, так наприклад у Німеччині, майбільш моторизованій державі , таких вимог немає.

  2. “Маразм крєпчал”…Щоб показати “роботу”, створюють “видимість роботи”. Немає слів – оодні матюки.

Додати коментар