Коли українці зможуть придбати нову Skoda Octavia

0
594
Skoda Octavia
-->

Компанія Skoda Auto запустила серійне виробництво оновленої Octavia на головному заводі в Млада-Болеславі.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Octavia є найпопулярнішою моделлю компанії Skoda – з моменту дебюту першого покоління в 1996 році було випущено близько 7,5 мільйонів машин. Автомобіль швидко став лідером продажів і наразі очолює рейтинг продажів у семи європейських країнах, включаючи Чехію, Австрію та Словаччину. Також Octavia є найпопулярнішим універсалом у Чехії, Італії, Швейцарії та ще 11 країнах.

Skoda Octavia

Крім того, в Україні Octavia є беззаперечним лідером у своєму класі протягом останніх 8 років. Минулого року доля ринку склала 46,9%, а за перші три місяці 2024 року – 63,5%.

Оновлена модель четвертого покоління пропонує більш витончений і динамічний вигляд, а також отримала світлодіодні матричні фари другого покоління. У салоні інформаційно-мультимедійна система Octavia тепер має стандартний 10-дюймовий дисплей. Інтеграція чат-бота AI ChatGPT у систему голосового помічника Laura тепер є стандартною опцією та значно розширюють функції традиційних голосових команд.

Skoda Octavia

Крім того, автомобіль оснащено низкою передових систем допомоги, зокрема системою запобігання зіткненням Collision Avoidance Assist, системою допомоги при поворотах Turn Assist і системою попередження при виході з автомобіля Exit Warning – це ще більше підвищує безпеку та зручність для всіх пасажирів. Клієнти можуть вибрати один із чотирьох рівнів комплектації та дев’яти версій Design Selection.

Skoda Octavia

Виробництво рейстайлингової моделі розпочато в Млада-Болеславі з чотирма бензиновими та двома дизельними двигунами потужністю до 195 кВт (265 к.с.), запущено й гібридні версії. У другій половині року Skoda Auto має намір перенести виробництво моделі на завод у Квасинах, що дозволить збільшити потужності виробництва, одночасно звільнивши місце на заводі в Млада-Болеславі, щоб зосередитися на виробництві моделей Enyaq, Enyaq Coupé та Elroq.

В Україні оновлена Skoda Octavia буде доступна до замовлення з червня 2024 року. Найближчим часом на сайті буде доступний конфігуратор моделей.

Офіційно представлена нова Skoda Octavia 2024: усі подробиці та фото

В Україні стартували продажі найдешевших моделей Skoda: подробиці та ціни

Де зараз виробляють автомобілі Skoda для України та світу

Додати коментар