На українському авторинку з’явився новий бренд: що відомо і до чого тут Subaru

0
934
Changan CS55
-->

Початок продажу автомобілів Changan в Україні заплановано на осінь поточного року. Ближче до старту буде названо моделі для українського ринку та оголошено ціни.

Автомобілі Changan в Україні постачатиме імпортер Subaru – “Субару Україна”, який задля цього навіть змінить назву на “Соджітз Авто Україна”. Продажі автомобілів Subaru продовжаться. Таким чином продуктовий портфель компанії налічуватиме два автомобільні бренди.

Changan CS55
Кросовер Changan CS55 – один з кандидатів на постачання в Україну.

Основу лінійки Changan складуть в Україні складуть компактні та середньорозмірні кросовери – найбільш популярних в Україні сегментів. Автомобілі будуть оснащені бензиновими турбомоторами, автоматичними трансмісіями від відомого виробника Aisin та сучасними системами повного приводу. Також серед переваг прийдешніх новинок Changan – просунуті електронні помічники активної безпеки та широкій набір опцій.

В новоствореної компанії обіцяють, що автомобілі Changan на українському ринку матимуть “чудове” співвідношенню ціна/якість. Початок продажів автомобілів Changan в Україні заплановано на осінь поточного року. Точну дату дебюту буде завчасно повідомлено окремо. Ближче до старту продажів також буде названо моделі для українського ринку та оголошено ціни.

Changan CS55Довідка: Виробництвом автомобілів Changan займається з 1957-го. Починаючи з 1993 року компанія відзначилася низкою спільних підприємств з провідними автовиробниками Японії та Європи, а у 2006-му розпочала виробництво оригінальних моделей під власним брендом. Зараз Changan належить до найбільших автовиробників Китаю, стабільно посідаючи місце в ТОП-5 за кількістю вироблених автомобілів.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

В Україну повертається недорогий кросовер Renault: подробиці та ціни

На чому їздить Європа: ТОП-10 найпопулярніших легковиків

Названо найпопулярніший автомобіль у світі – і це вже не Toyota

Додати коментар