Електричний Toyota Land Cruiser встановив рекорд з підводної їзди: як це було

0
506
Toyota-Land-Cruiser-mudcrab
-->

Модифікований японський позашляховик спромігся перетнути по дну 7-кілометрову протоку.

Австралійська команда встановила світові рекорди з найдовшого та найглибшого підводного занурення на модифікованому Toyota Land Cruiser 1978 року випуску на прізвисько “Брудний краб” (Mud Crab).

Toyota-Land-Cruiser-mudcrabКласичний Toyota Land Cruiser, який спочатку був у непридатному для експлуатації стані, був переведений на електрику – щоб мати змогу працювати без кисню для горіння пального. Шини також були наповнені водою. Перед спробою встановлення рекорду встигли провести лише один тест-драйв у солоній воді.

Toyota-Land-Cruiser-mudcrabМаршрут “Брудного краба” проходив через протоку від австралійської Мандори до Дарвіна. Хоча гавань є домом для акул і крокодилів, найбільшою проблемою виявилися бруд і мул. Land Cruiser кілька разів загруз, тому для підняття його з наносу знадобилися надувні буї. Також позашляховик довелося підіймати через газопровід, на що пішло дві години.

У підсумку підводна поїздка зайняла 12 годин (на п’ять годин довше ніж планувалося) – за цей час Land Cruiser проїхав по дну 7 кілометрів, досягнувши максимальної глибини 30 метрів. Тим самим встановивши нові світові рекорди найдовшого та найглибшого підводного занурення на автомобілі. Один із захоплених глядачів запропонував команді “везти цю штуку прямо до пабу” – щоб відсвяткувати видатну подію.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

7000 км запасу ходу: британці запустять у продаж дивовижний позашляховик

Скільки електромоторів потрібно поміняти на Tesla, щоб проїхати 1,7 млн км

Стрибок у часі: представлено новий Toyota Land Cruiser Prado

Додати коментар