Незабаром в Україну повернеться дефіцит пального

0
2107
Пальне АЗС
-->

Нестача палива зараз спостерігається у всьому світі, зокрема й у Європі. І в цьому немає нічого хорошого для українців.

Про це в ефірі ТСН розповів експерт ринку пального Сергій Куюн. Він зазначив: в ситуації, що склалася, певні країни недоотримуватимуть пальне і серед них буде Україна. В Європі, яка відмовляється від російських енергоносіїв, країни спершу забезпечуватимуть пальним себе, а до України експортуватимуть його за залишковим принципом.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

“Весь світ вступив в епоху дефіциту. Після коронавірусу економіка відновлюється, люди починають більше подорожувати. Паралельно ми бачимо, що не вистачає нафтопереробних потужностей. Особливо в Європі поступова відмова від російських енергоносіїв – це додатковий фактор дефіциту, при цьому дефіциту досить великого”, – пояснив експерт.

Пальне АЗѓ³дповідно що робитимуть європейські уряди? Вони будуть забезпечувати насамперед свої ринки. Відповідно для нас транзитні коридори, перевалювальні потужності у портах і таке інше… Тобто вони будуть забезпечувати себе, а нам віддавати, дозволяти експортувати за залишковим принципом”, – сказав Куюн.

Він наголосив, що у світі всі дуже налякані зростанням цін на пальне. Дійсно рекордні ціни. Вже домогосподарки в Європі говорять про те, який дорогий бензин. В Україні ситуація ще гірша, адже країна залишилася без власного виробництва пального. Вихід лише один – економити та споживати паливо раціонально.

Утричі більше пального: але спочатку потрібно придбати борщ та каву

Бензину стало більше, але заправитись складно: у чому проблема

На українських АЗС скасують обмеження на пальне. А що із наявністю?

Додати коментар