Нульове мито на автівки планують повернути

0
1175
Нульове розмитнення авто
-->

Учасники бойових дій зможуть ввозити автомобілі без мита, відповідний законопроєкт вже зареєстровано у Верховній Раді України.

Про це під час телемарафону повідомив член Комітету з питань бюджету Павло Бакунець. “У Верховній Раді вже зареєстровано законопроєкт, під яким підписалися десятки народних депутатів, про те, щоб люди з посвідченням учасника бойових дій ввозили автомобілі з-за кордону без сплати ввізного мита – так би мовити “нульове розмитнення»”, – пояснив депутат.

Він додав, що на Погоджувальній раді поставить вимогу, аби цей документ внесли на розгляд Верховної Ради. У разі прийняття закону, це фактично може означати безмитне ввезення – оскільки більшість машин буде розмитнюватися на учасників війни.

Нульове розмитнення автоНагадаємо також, що у квітні цього року був зареєстрований законопроєкт №9209, яким скасовується податок на розмитнення для кількох категорій людей, які постраждали від збройної агресії росії. Зокрема йдеться про тих, чиї транспортні засоби були викрадені чи знищені в ході бойових дій.

Довідка: на початку квітня 2022 року в Україні набув чинності закон №7190П, який на час воєнного стану скасував мита, ПДВ та акциз на розмитнення автомобілів. Однак вже з 1 липня минулого року пільгове ввезення автомобілів із-за кордону було скасовано. Наразі в Україні “нульове” розмитнення продовжує діяти лише для авто, які ввозяться на потреби Збройних Сил та реєструються на військові частини.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Чим старіше – тим дешевше: як заощадити на розмитненні авто

Водійське посвідчення по-новому: іспити складає лише чверть кандидатів

Київські водії знайшли оригінальне місце для паркування

Додати коментар