Оприлюднено перелік автівок, за які потрібно сплатити податок на розкіш

0
743
mercedes-benz s 350d
-->

Міністерство економіки України опублікувало список моделей легкових автомобілів, що підпадають під транспортний податок у 2023 році.

Згідно з законом, транспортний податок (так званий податок на розкіш) повинні сплачувати власники автівок, які коштують понад 375 мінімальних зарплат. Так, у 2023 році податок стягують з власників автомобілів вартістю понад 2,25 млн грн.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Другим критерієм є вік автомобіля – в залежності від марки, під сплату підпадають авто, не старше 5 років. Ставка транспортного фіксована на рівні 25 тисяч грн на рік за кожне авто, що підлягає оподаткуванню. Транспортний податок сплачується до місцевих бюджетів. Про необхідність його сплати повідомляє місцева податкова служба, після чого у власника авто є два місяці для перерахування всього платежу.

mercedes-benz s 350 dАби платники податків не ламали собі голови, чи мають вони платити податок на розкіш, за них це робить уряд. Щороку Міністерство економіки публікує перелік марок та моделей автомобілів, які підлягають оподаткуванню. У 2023-му нього попали 225 моделей легковиків.

За кілька хвилин: українець заробив у Польщі штрафів на 56 тисяч гривень

Українських водіїв збираються карати за шини

Нові букви на українських номерах: що вони означають

Додати коментар