За кілька хвилин: українець заробив у Польщі штрафів на 56 тисяч гривень

0
10008
Poland Ukr
-->

Громадянин України за кермом свого позашляховика Toyota Land Cruiser примудрився тричі порушити правила дорожнього руху на 30-кілометровому відрізку траси.

Про це повідомляє сайт Люблінської поліції. Зазначається, що 38-річний українець за кермом позашляховика Toyota Land Cruiser перевищив швидкість до 135 км/год, а також порушив заборону на обгін іншого транспортного засобу.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Зазначається, що 38-річний українець за кермом свого позашляховика Toyota Land Cruiser перевищив швидкість до 135 км/год і порушив заборону на обгін іншого транспортного засобу, що було зафіксовано камерою дорожнього контролю. Після чого знову перевищив дозволену межу швидкості.

Poland UkrПоліція затримала порушника на трасі №17 неподалік села Лопенник-Наджечне Люблінського воєводства – українець їхав дорогами загального користування на швидкості 135 км/год, де дозволено 50 км/год. У підсумку українець отримав три штрафи за порушення ПДР лише на 30-кілометровому відрізку траси – загалом на суму 6,5 тисяч злотих (близько 56 тисяч грн). З огляду на це поліціянти ще й вилучили у порушника водійське посвідчення.

Краще б він ці гроші віддав на допомогу ЗСУ. Але й так вийшло непогано – адже Польща з самого початку війни надає Україні вагому військову та гуманітарну допомогу.

За кермо без документів: українським водіям буде достатньо смартфона

Нові букви на українських номерах: що вони означають

Торкнеться кожного: в Україні перевипустять усі посвідчення водія

Додати коментар