ТОП авто, які викрадають в Україні у 2023 році

0
879
автовикрадачі
-->

За останні три роки в Україні було зафіксовано більш ніж 14,2 тисячі випадків викрадення авто.

Про це повідомляє платформа відкритих даних “Опендатабот”. Пік активізації викрадачів авто припав на буремний 2022 рік. Тоді до правоохоронних органів з відповідними заявами звернулася аномальна кількість власників автівок — 10,4 тисячі. Це 73% заяв від всього досліджуваного періоду.

Які авто викрадають частішеСеред регіонів за кількістю автоугонів лідирує Донецька область — 2,7 тисячі за три роки. Друге і третє місце у цьому рейтингу посідають Луганська і Запорізька області — 1,9 тисячі та 1,5 тисячі випадків відповідно. Найменша кількість викрадень зафіксована на Івано-Франківщині, де з 2020 року офіційно зникло лише 46 транспортних засобів.

Які авто викрадають частішеНайчастіше в Україні викрадають легкові та вантажні автомобілі, а також мотоцикли — на ці транспортні засоби припадає понад 12,2 тисячі викрадень. Водночас найбільш «екзотичною» категорією є тракторні причепи — у період з 2020 року їх було викрадено лише 34 одиниці.

Які авто викрадають частішеЦьогоріч за шість місяців 2023-го було викрадено 809 транспортних засобів. Найпопулярнішими марками легковиків серед автовикрадачів є ВАЗ, Volkswagen та Mercedes. Що стосується моделей, то найчастіше від рук автовикрадачів страждали власники ВАЗ-2107, 21063 та 21099, Daewoo Lanos, Volkswagen Passat і Renault Duster. За три роки було викрадено 1034 згаданих вище автомобілів.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

На чому їздять українці: ТОП-10 найпопулярніших моделей

Водійське посвідчення по-новому: іспити складає лише чверть кандидатів

Стало відомо, коли водій може відмовитися від огляду на стан сп’яніння

Додати коментар