росія залишилась без японських авто: нових та вживаних

0
342
експорт автомобілів з Японії
-->

Набула чинності заборона на експорт автомобілів з Японії до росії. Санкції поширюються також на 750 найменувань запчастин та інших товарів.

Відтепер повністю заборонено ввезення в росію з Японії автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння об’ємом понад 1,9 літра, а також з будь-якими гібридними або електричними силовими установками. Йдеться як про нові, так і старі машини. Російська влада вважає ці санкції незаконними.

Нагадаємо, що японські вживані машини з правим кермом дуже популярні у росіян, особливо у жителів Далекого Сходу та Сибіру. Зокрема під заборону потрапили кросовери Honda CR-V або Toyota RAV4, а також гібриди сімейства Toyota Prius та електромобілі Nissan Leaf. Через заборону експорту автомобілів з Японії обсяги ввезення машин до росії можуть скоротитися вдвічі.

експорт автомобілів з Японії Заборона поширена також на автокрісла, автозамки, гібридні силові установки, шини для великовантажних машин та низку інших товарних категорій, включаючи пристрої для фото- та відеозйомки – всього близько 750 найменувань.

З 26 вересня аналогічні санкції почнуть діяти й щодо автомобілів вироблених у Європі, які зараз постачають у росію через Грузію в обхід санкцій Євросоюзу.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Через росіян: Молдову залишили без Мерседесів

303 тонни та 192 колеса: як в Україну везли гігантський трансформатор

В Україні дозволили реєстрацію авто з правим кермом. Але є нюанс

Додати коментар