Українські АЗС відновлюють програми лояльності та знижок

0
637
АЗС
-->

Ситуація з наявністю пального поступово покращується і деякі мережі заправок розпочали відновлення програм лояльності.

Першими про це повідомили компанії BVS, Rodnik і “БРСМ-Нафта”. “Нам вдалося зберегти статуси у програмі лояльності: Standard, Business, Premium. І наразі вже доступна часткова оплата бонусами, ви можете використовувати по 5000 бонусів (еквівалент 50 грн) при кожному візиті на АГЗС”, – йдеться у повідомленні мережі Rodnik.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

“Після вимушених канікул ми відновили нарахування й списання бонусів за товари магазину і фаст-фуд”, – повідомляє і прес-служба компанії BVS. У компанії зазначили, що нараховують на бонусний рахунок 1% від суми сплачених коштів за товари й 3% – за гарячі напої або фаст-фуд.

Також анонсувала акційні знижки компанія BVS – на газ, А-95 Еко, ДП і ДП Pro. Так, за умови заправки від 10 л знижка складає 0,5 грн/л, від 20 л – 1,00 грн/л. Якщо ж ви заправляєте від 30 л пального, знижка складе 1,5 грн/л. Акція діятиме з 19-го по 25-е липня для учасників програми лояльності «Знижак».

програми лояльності АЗСЗнижку на пальне запропонувала і мережа АЗС “БРСМ-Нафта”. На кожен заправлений літр дизпального компанія обіцяє 1 грн знижки, але за умови купівлі обіду чи кави й сканування картки лояльності “БРСМ plus”.

Раніше, наприкінці червня відновила нарахування і списання балів Fishka й мережа АЗК ОККО – за товари магазину, кафе і ресторану. Відсотки нарахування стають доступними для списання через 24 години. Як зазначають у компанії, можна накопичувати 2% від суми чеку при купівлі товарів магазину, 3% від суми чека при купівлі товарів кафе і ресторану. Списати ж бали на ОККО можна також винятково на товари кафе, магазину або ресторану обсягом не більше ніж 50% від суми чека.

У решті мереж, із представниками яких поспілкувався enkorr, кажуть, що повертати програми лояльності будуть, але планують зробити це трохи пізніше.

Ціни на пальне в Європі летять униз. Чого чекати українцям

Що ллють на українських АЗС під виглядом А-92

Утричі більше пального: але спочатку потрібно придбати борщ та каву

Додати коментар