В Україні різко зросли продажі преміальних авто: яких і де саме

0
1068
BMW X7
-->

За перші 5 місяців поточного року попит на легкові автомобілі преміального сегмента зріс у 2,3 раза. Деякі моделі додали у продажах майже 400%.

Як повідомляє AUTO-Consulting, за перші 5 місяців 2023 року в Україні було продано 5,2 тис. нових легкових автомобілів преміального сегмента. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року саме цей сегмент став основним драйвером зростання в нашій країні, демонструючи посилення попиту у 2,3 раза.

Якщо минулого року за перші 5 місяців доля автомобілів сегмента Premium складала 14,5% нового авторинку, то в поточному році доля таких легковиків вже понад 22%. Зростання – на 130%, коли в цілому по ринку продажі зросли на 51%. Цікаво, що в сегменті кросоверів та позашляховиків доля преміальних автомобілів ще вища – 23,2% проти 16,3% рік тому.

Mercedes-Benz GLEВ цьому році найбільш популярними автомобілями преміум-сегмента в Україні стали автомобілі BMW – кожна третя продана люксова автівка. Зростання продажів теж вражає – більше ніж в 3,3 раза! На другому місці – автомобілі Mercedes-Benz із двократним зростанням. На третє місце вийшли автомобілі Lexus, які додали більше ніж в 4 рази у порівнянні з минулим роком.

Також додають в продажах майже всі ТОП-моделі преміального сегмента, в першу чергу кросовери: Mercedes-Benz GLE (+144%), BMW X7 (+383%), BMW X5 (+158%) тощо. Найбільша доля Premium-автівок у нашій країні зафіксована в Одесі та області – 35% авторинку. Тобто навіть більше, ніж кожен третій автомобіль на Одещині – преміальний. Також високі показники зафіксовані у Львівській області (28%), на Волині (26%) та Києві (24%).

На чому їздить Європа: ТОП-10 найпопулярніших легковиків

ТОП-5 автівок з Китаю, які купують українці

Названо найпопулярніший автомобіль у світі – і це вже не Toyota

Додати коментар