В Україні системних порушників ПДР каратимуть ще суворіше

0
197
Перевищення швидкості
-->

“Системою” вважатиметься три порушення Правил дорожнього руху протягом одного року.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький під час круглого столу в Укрінформі. “Ми дедалі частіше стикаємося з ситуацією, коли певна категорія водіїв транспортних засобів мають по 20-25-30 порушень за календарний рік. Це свідчить про те, що відповідальність, яка існує нині, не діє. Потрібна більш актуалізована і конкретизована відповідальність для такого виду порушників”, – заявив Білошицький.

Тому Патрульна поліція, профільні правоохоронний і транспортний комітети Верховної Ради та представники громадськості вже почали обговорення змін до Правил дорожнього руху. Пропонується ввести відповідальність за третє порушення ПДР упродовж року.

ДТП

За даними Патрульної поліції, за 4 місяці 2024 року в Україні зафіксовано 6475 ДТП – на 6% більше, аніж торік. Травми отримали 8155 осіб – на 8% більше, аніж за аналогічний період минулого року.

Половина всіх ДТП в Україні трапляється через перевищення швидкості. Саме тому була відновлена система автофіксації порушень ПДР: зараз працює 260 камер і з січня по квітень винесено 1 376 779 постанов про перевищення швидкості, зафіксоване в автоматичному режимі.

Пам’ятка водію: коли потрібно вмикати покажчик повороту, а коли ні

Не тільки бруд: як отримати 1190 грн штрафу за номерні знаки

Термін дії водійських посвідчень обмежать кількома роками

Додати коментар