В Україні запустили нові мобільні послуги для водіїв

0
1185
мобільні сервісні центри МВС
-->

Головний сервісний центр МВС розпочав пілотний проєкт – п’ять мобільних сервісних центрів надають послуги з реєстрації та перереєстрації авто.

Завдяки аналізу даних системи е-запис для реалізації проєкту обрали Волинь, де спостерігається найбільше навантаження на сервісні центри МВС. Так, за липень цього року у Волинській області було надано 7052 послуг з реєстрації транспортних засобів, тоді як у. липні минулого року тут же надано 5567 послуг.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Попит на послуги з реєстрації авто зріс через “нульове» розмитнення”, яке діяло кілька місяців поспіль, та наявність великого авторинку.

мобільні сервісні центри МВС“Мобільні сервісні центри МВС надаватимуть послуги два тижні. Але ми вже сьогодні бачимо позитивний результат — з’явилися вільні талони е-запису на всі сервісні центри МВС у Волинській області. За перший день роботи у рамках проєкту надано 152 реєстраційні послуги, а це майже вдвічі більше ніж зазвичай у сервісному центрі МВС №0741. Тобто, ми рухаємось у правильному напрямку. Якщо пілотний проєкт із мобільними сервісними центрами гарно спрацює в Луцьку, будемо і надалі використовувати цей досвід”, — відзначив начальник Головного сервісного центру МВС Євген Мойсеєнко.

Що робити із «простроченими» євробляхами: є рішення!

В Україні підсилюють один зі штрафів для водіїв

Правила змінено: виїхати з України на авто стало складніше

Додати коментар