В Україні збільшилася кількість приладів TruCAM та ділянок вимірювання швидкості (карта)

0
251
TruCAM
-->

З 29 лютого патрульні з приладом TruCAM працюють на 31 новій ділянці. Нові місця визначено з урахуванням аварійно небезпечних ділянок концентрації ДТП, скоєних через порушення водіями встановлених обмежень швидкості руху.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це повідомили у Патрульній поліції України. Прилади TruCAM співробітники патрульної поліції використовують поряд з камерами автоматичної фіксації. Адже більша ефективність у контролі за швидкістю руху досягається тільки в поєднанні методів вимірювання.

Місця визначено відповідно до стану аварійності та на аварійно небезпечних ділянках і місцях (ділянках) концентрації ДТП, скоєних через порушення водіями встановлених обмежень швидкості руху. У регіонах, де тривають активні бойові дії, зокрема в Донецькій та Луганській областях, прилади контролю за вимірюванням швидкісного режиму транспортних засобів тимчасово не використовуються, а в Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській та Херсонській — використовуються на окремих ділянках автомобільних доріг.

TruCAM

З урахуванням воєнного стану та результатів проведеного аналізу аварійності, до 314 ділянок внесені такі зміни:

  • додано 31 нову ділянку
  • внесено зміни до 11 ділянок
  • видалено з переліку 12 ділянок
  • призупинено роботу на 54 ділянках

Map TRUCAM

Загалом на дорогах України працюватиме 150 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюватиметься на 279 ділянках автомобільних доріг. Перевищення водіями швидкості руху – одна з найпоширеніших причин ДТП. Будьте відповідальними та обережними на дорозі.

В Україні заборонять поліції ручне вимірювання швидкості автомобілей

Лише 10 днів: МВС нагадує про обов’язкову процедуру

В Україні значно зросла вартість водійських прав та складання іспитів

Додати коментар