В Україні змінено порядок реєстрації та зняття з обліку автомобілів: подробиці

0
513
Реєстрація авто
-->

Кабінет міністрів України вніс зміни до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, мотоциклів і мопедів усіх типів та марок.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук. Зміни до Порядку державної реєстрації (перереєстрації) зняття з обліку транспортних засобів внесено з метою приведення його у відповідність до Закону України “Про санкції”.

Зняття з обліку авто

Передбачено обовʼязковість перевірки відомостей про осіб, які звертаються до сервісних центрів МВС за отриманням відповідних послуг, за Державним реєстром санкцій. Визначено, що у разі встановлення факту застосування санкцій до фізичних або юридичних осіб, які звернулися за вчиненням державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів (зокрема, у звʼязку з вибракуванням (списанням) транспортного засобу в цілому), уповноважена особа сервісного центру МВС відмовляє у вчиненні таких дій, якщо вчинення таких дій призведе до порушення обмежень (заборон), установлених санкцією відповідного виду.

Внесені зміни стосуються автомобілів, автобусів, самохідних машин, мотоциклів, мопедів, причепів, напівпричепів, мотовізок, а також іншого прирівняного до них транспорту.

P.S. Пересічних громадян ці зміни не торкнуться, але всеосяжна перевірка відомостей про власника авто може суттєво збільшити час оформлення реєстрації (перереєстрації) та зняття з обліку транспортного засобу.

Не тільки за кордон: в Україні забороняють виїзд легковикам за межі області

Підписано новий закон про автоцивілку: всі важливі зміни

Чи можна отримати в Україні права водія та зареєструвати автівку без дозволу ТЦК

Додати коментар