Знаряддя протиправної діяльності: податківці почали вилучати авто у таксистів

0
488
таксі
-->

Державна податкова служба почала перевірки сплати податків водіями таксі, що працюють без реєстрації та використання реєстраторів розрахункових операцій.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це повідомляє Головне управління ДПС у Київській області. Діяльність таксистів згідно з Господарським кодексом України – це цілком підприємницька діяльність і при наданні послуг з перевезення пасажирів, таксисти зобов’язані проводити розрахунки через РРО та/або ПРРО та надавати споживачам таких послуг розрахункові документи встановленої форми та змісту.

таксі

“Співробітниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ДПС у Київській області спільно зі співробітниками Національної поліції задокументовано факт надання послуг перевезення пасажирів, неофіційно зайнятою фізичною особою, що не зареєстрована як суб’єкт підприємницької діяльності. На водія таксі за порушення порядку провадження господарської діяльності складено протокол за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення та вилучено транспортний засіб, як знаряддя протиправної діяльності”, – йдеться у повідомленні.

За даними Української таксомоторної асоціації (УТМА), наразі у перевезеннях пасажирів в режимі таксі, бере участь близько 220 тис. осіб (1,1% від економічно активного населення), переважна більшість з яких є неофіційно зайнятими фізичними особами, що не зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності.

В Україні значно зросла вартість водійських прав та складання іспитів

В Україні дорожчає реєстрація автомобілей: чому і наскільки

Скрутив пробіг – плати штраф: новий закон для автовласників

Додати коментар