Зробіть це зараз: чому українським автомобілістам треба поквапитися

0
1730
зросте вартість запчастин
-->

Незабаром ціни на імпортні товари отримають ще один поштовх до зростання.

Не встигли ми зітхнути з полегшенням після невеличкого “відкату” курсів іноземних валют, як на горизонті з’явилася ще одна грозова хмара. Уряд планує запровадити спеціальний збір для імпортерів на купівлю валюти у розмірі 10 відсотків від суми.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Про це в Telegram-каналі розповів народний депутат Ярослав Железняк, заступник голови комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. До речі, ідею такого збору підтримує й міністр фінансів Сергій Марченко, про що він розповів в інтерв’ю УНІАН.

“Така ініціатива може не мати назву додаткового мита, це може бути окремий військовий збір. Або додатковий збір на валютообмінні операції з купівлі імпортних товарів”, — заявив міністр.

зросте вартість запчастинПроста арифметика показує, що в такому випадку умовний долар обійдеться імпортерам приблизно у 40 гривень, тобто відчутно дорожче курсу Нацбанку. Це позначиться не тільки на вартості палива на АЗС – скоріш за все, воно подорожчає приблизно на 4 грн, котрі імпортери будуть сплачувати з кожного купленого долара, але й на вартості запчастин. Тому, якщо ви планували незабаром ремонт авто або банальну заміну олії чи гальмівних колодок, зробіть це зараз: потім буде дорожче.

Ціни на пальне в Україні повертаються на «докурсові» позначки

Що робити із «простроченими» євробляхами: є рішення!

Правила змінено: виїхати з України на авто стало складніше

Додати коментар