В наявності 144 авто: Skoda відновила продаж автомобілів в Україні

0
1174
Skoda
-->

Придбати нові автомобілі Skoda можна в салонах офіційних дилерів бренду. Це обмежена кількість автомобілів, які були доставлені на склад до 24 лютого.

Офіційні дилери Skoda у регіонах, де немає бойових дій, відновлюють продаж обмеженої кількості нових автомобілів, отриманих на склад до початку війни. Наявність автомобілів можна переглянути на сайті офіційного дистрибутора ŠKODA в Україні компанії «Єврокар» за посиланням.

SkodaНагадаємо, що 16 березня у безпечних регіонах сервісні центри МВС відновили реєстрацію нових автомобілів, а згодом стали доступні й інші послуги: видача дублікатів свідоцтв про державну реєстрацію транспортних засобів, складання іспитів, перереєстрація вживаного транспортного засобу за договором купівлі-продажу та ін.

Сервісні центри ŠKODA працюють залежно від ситуації у регіонах, де вони розташовані. Актуальний перелік відкритих сервісних центрів з контактами та розкладом роботи дивіться за посиланням. Гарантія на автомобілі ŠKODA під час дії воєнного стану в Україні зберігається у випадку невчасного проходження планового ТО за умови дотримання рівня технічних рідин.

6,5 с до сотни: представлен самый мощный и быстрый электромобиль Skoda

Менше у 16,5 раза: війна обвалила автомобільний ринок Україні

Навіть під час війни: українці продовжують купувати електромобілі

Додати коментар