В Україні стартувало виробництво плавучих всюдиходів Tornado

0
836
всюдихід Торнадо
-->

Колісний всюдихід української розробки здатен перевозити пасажирів та вантажі по заболоченій місцевості та слабо несним ґрунтам, льоду річок та озер, складною місцевістю з можливістю подолання водних перешкод.

Складні воєнні часи не завадили фірмі “Завод всюдиходів Торнадо” розпочати виробництво продукції. Про це повідомляє інтернет-видання Полтавщина.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

всюдихід ТорнадоТехнічні характеристики всюдихода Торнадо дозволяють йому долати бруд, воду, завали дерев та каміння заввишки до 1 метра. Система повороту дозволяє всюдиходу розвертатися практично на місці, тому Торнадо чудово маневрує між деревами. . Також варто відзначити, що розмір кліренсу становить 600 мм.

всюдихід ТорнадоНа всюдиходи Торнадо встановлюються колеса низького тиску висотою 1650 мм і шириною 570 мм, а висота протектора становить 35 мм. Такі характеристики дозволяють легко виходити всюдиходу Торнадо на лід з води та мати велику плавучість і прохідність. Шини дозволяють рухати всюдихід на воді зі швидкістю 4-6 км/год. Встановлено централізовану систему підкачування коліс.

всюдихід ТорнадоВантажність всюдихода сягне 1000 кг, крім водія всюдихід може перевозити 7 осіб та додатково 500 кг вантажу. У кабіні передбачено 3 спальних місця. На всюдиході встановлений японський двигун KUBOTA, об’ємом 2,4 літра, який дозволяє розвивати швидкість до 45 км/год, витрати палива складають 4-5 літри на годину, а бак на 160 літрів дає величезний запас ходу. Тип приводу, звичайно, повний.

всюдихід ТорнадоТорнадо може стати в пригоді службам екстреної допомоги та порятунку, військовим формуванням і всім тим, кому доводиться пересуватися важкопрохідною місцевістю в складних умовах. Може оснащуватись причепом або ковшем для роботи у секторі сільськогосподарського виробництва, ДСНС, нафтогазовій галузі. Наразі вже зібрано 2 таких всюдиходи.

Вбивця дронів: Toyota Land Cruiser перетворили на 6-колісний броньовик

Винищувач «летючих танків» та крилатих ракет: нова зброя ЗСУ

Санкції йдуть на користь: УАЗ спростив Патріот

Додати коментар