Ввезти автомобіль в Україну тепер можна зовсім безкоштовно

0
14948
Оподакування транспорту
-->

Верховна Рада України повністю скасувала податки на ввезення транспортних засобів приватними особами, а юридичні можуть завозити їх без сплати акцизу та ПДВ.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради. Прийнято в цілому законопроєкт №7190, яким звільняється від ввізного мита та ПДВ імпорт товарів в Україну для платників єдиного податку першої-третьої групи, які сплачують податок за ставкою 2% від обігу, а також встановила спрощену форму розмитнення. «За» проголосували 353 депутати.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

«Ми вчергове зібрались, щоб прийняти закони необхідні для боротьби з орками. Зокрема, звільнили від всіх податків будь-який імпорт підприємств. Зараз будь-який бізнес і так віддає все що може на армію. Також потрібно боротись з дефіцитом товарів та чергами на кордонах», – повідомив нардеп Мар’ян Заблоцький.

«Повністю звільнено від оподаткування ввезення транспортних засобів громадянами. Звільнено від акцизного податку та ПДВ ввезення транспортних засобів суб’єктами спрощеної системи», – говориться в пояснювальній записці до закону.

Стаття 69.24 Податкового Кодексу тепер виглядає так:

«Тимчасово, з 1 квітня 2022 року на період дії воєнного стану на території України звільняються від оподаткування податком на додану вартість, акцизним податком операції з ввезення фізичними особами на митну територію України автомобілів легкових, кузовів до них, причепів та напівпричепів, мотоциклів, транспортних засобів, призначених для перевезення 10 осіб і більше, транспортних засобів для перевезення вантажів у митному режимі імпорту».

В Митному кодексі з’являється стаття 911:

«1) звільняються від оподаткування ввізним митом:

автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб і більше, транспортні засоби для перевезення вантажів, які ввозяться громадянами на митну територію України для вільного обігу».

В Україні знов дозволили ввезення «євроблях». Українській теробороні везуть позашляховики

В Україні водіям легкових авто дозволили керувати вантажівками

Сервісні центри МВС відновлюють роботу: які послуги доступні

Додати коментар