В Україні знов дозволили ввезення “євроблях”. Українській теробороні везуть позашляховики

1
2728
Litva

В Україні знов дозволили ввезення автівок на європейської реєстрації. Йдеться про транспортні засоби, що є гуманітарною допомогою для Збройних сил України та Територіальної оборони.

Про це повідомляє Державна митна служба України на своїй сторінці у Facebook. З метою забезпечення високої мобільності та переміщення особового складу, майна ЗСУ та інших військових формувань в автомобільних пунктах пропуску через державний кордон здійснюється пропуск автомобілів високої прохідності, позашляховики, мінівени та мікроавтобуси.

В оформленні зазначеної категорії транспортних засобів опрацьовано наступну послідовність дій, а саме:

  • при прибутті на в’їзд в Україну громадянин, що перебуває за кермом т/з проходить встановленим порядком паспортний контроль, на який надається закордонний паспорт та будь-який документ на т/з із метою його ідентифікації;
  • надалі під час проходження митного контролю відповідно до Постанови КМУ №174 від 01.03.2022 року, водієм (декларантом) заповнюється Декларація про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою, де зазначаються ПІБ особи декларанта, ПІБ водія (у разі, якщо це не одна особа), марка та номер машини, відправник, отримувач та пункт пропуску; надалі у розділі “Вид допомоги” вказується дані самого транспортного засобу із зазначенням марки, моделі, VIN-коду; автомобіль оформляється інспектором митниці як ТОВАР (гуманітарна допомога).

LitvaЯк повідомляє на своїй сторінці у Facebook Анатолій Бурбеза, громадяни Литви масово віддають машини у безоплатне користування для потреб української територіальної оборони. “Заправлені паливом та завантажені їжею та медикаментами. Це вже третій конвой, всього +/-100 джипів. Багато палива в бочках усередині. Тепловізори, шоломи, рації”, – пише він.

В Україні знизили вимоги до якості автомобільного палива

Де заправитися: у Києві з’явилася онлайн-карта працюючих АЗС

Українські автомобілісти можуть виїхати за кордон без полісів страхування

Попередня статтяHyundai зупинив виробництво автомобілів у росії
Наступна статтяЗамість білорусі: в Україну почало надходити перше пальне з Європи

1 КОМЕНТАР

Додати коментар