Які автомобілі Renault перетворяться на Mitsubishi – розкрити найближчі плани альянсу

0
2796
Renault-Nissan-Mitsubishi
-->

З моменту арешту Карлоса Гона у 2018 році справи в альянсі Renault-Nissan-Mitsubishi йшли за інерцією, без довгострокового стратегічного планування. Тепер прийшов час відкрити нову главу партнерства.

Нагадаємо, що альянс Renault-Nissan був створений у 1999 році. У 2016 році на тлі скандалу з паливною економічністю автомобілів компанія Mitsubishi Motors була, по суті, поглинута Ніссаном. У листопаді 2018 року головного “архітектора” альянсу Карлоса Гона самого заарештували в Японії за звинуваченнями у корупції, розтраті та шахрайстві.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Renault-Nissan-MitsubishiПісля чого доля партнерства серйозно похитнулася. Але днями альянс Renault-Nissan-Mitsubishi оголосив ключові напрямки розвитку партнерства до 2030 року. Компанії оголосили про розгляд нових проєктів у Латинській Америці, Індії та Європі, які мають на меті забезпечити безпрограшні, масштабні та практичні переваги для членів Альянсу у трьох вимірах: ринки, транспортні засоби та технології.

Що стосується Старого Світу, то компанії Renault Group та Mitsubishi Motors використають моделі Renault Captur та Clio для розробки двох нових автомобілів наступного покоління ASX та Colt на базі на французької платформи CMF-B.

Mitsubishi Lancer XМи, звісно, раді врегулюванню відносин між партнерами. Але за Мітсубіші таки прикро. Після поглинання “трьох діамантів” тандемом Рено-Ніссан, компанії відвели досить вузьку нішу виробника декількох кросоверів. Та ще, як виявилося, розроблених на “чужих” платформах.

Але ж ми ніколи не забудемо культовий Mitsubishi Lancer!

Перший легковий Мітсубіші: японський «Запорожець» Mitsubishi 500

В Україні стартують продажі нового Nissan X-Trail. Оголошено ціни

Представлено найрозкішніший Duster. Оголошено ціну

Додати коментар