Які компанії перестали продавати автомобілі у росії

0
2205
-->

Один за одним виробники повідомляють про зупинку випуску та продажу автомобілів у росії.

За даними Forbes, британська компанія Rolls-Royce, яка входить до німецького автоконцерну BMW AG, призупинила постачання машин до росії. «Ситуація у регіоні залишається невизначеною. У поточних умовах ми зупиняємо постачання автомобілів на російський ринок. Ми продовжуємо оцінювати ситуацію, а також можливі наслідки для нашого бізнесу», – розповіли офіційні представники бренду.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш  Telegram-канал

Від поставок російським дилерам також відмовилися Volkswagen, Porsche і Suzuki. Російські дилери розпродають склади і чекають подальшого розвитку подій.

Відразу після Volkswagen про зупинення своєї діяльності в росії повідомила компанія Skoda. Чеський виробник виробляє у росії майже всі присутні на ринку моделі автомобілів. При цьому також зупинився експорт Skoda з Європи.

Головний японський виробник автомобілів – компанія Toyota – призупинила випуск авто на заводi у Санкт-Петербурзі: «У зв’язку із затримками поставок комплектуючих завод у Санкт-Петербурзі, що виробляє RAV4 та Camry, зупиняє свою роботу з 4 березня 2022 року. Наразі постачання автомобілів Toyota і Lexus до Росії тимчасово призупинено до подальшого повідомлення у зв’язку з порушенням логістичних ланцюжків поставок у регіоні», — пояснюється в повідомленні.

Lexus, BMW (припинив постачання нових машин до Росії і поставив “на паузу” виробництво на заводі “Автотор” у Калінінграді), Ford, Volvo – також учасники списку. Шведські бренди Volvo Cars, AB Volvo та Scania оголосили про припинення продажів своїх автомобілів у росії у зв’язку із війною в Україні. “Рішення прийнято у зв’язку з потенційними ризиками через торгівлю з росією”, – йдеться у заяві Volvo.

Audi, Mercedes та Jaguar та Land Rover. про свої рішення повідомили ще наприкінці лютого. Найбільший американський автовиробник General Motors заявив про зупинку продажів нових машин Chevrolet.

Nissan Motor відмовився від планів щодо виведення на російський ринок середньорозмірного кросовера Pathfinder п’ятого покоління. Mazda та Geely також призупинили постачання автомобілів російським дилерам.

Додати коментар