За ціною Renault Logan: Toyota представила найдешевший пікап

0
1951
Toyota Hilux Champ
-->

Бюджетна мінівантажівка має рамну конструкцію, а її ходова частина уніфікована з пікапом Toyota Hilux.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Новий пікап Toyota Hilux Champ є серійним варіантом концепту Toyota IMV 0. Як і належить бюджетної моделі новинка має суто практичний вигляд – прості прямі лінії, плоске лобове скло та нефарбований пластик.

Toyota Hilux Champ

В основі пікапа лежить рама, а ходова частина уніфікована з пікапом Toyota Hilux: пружинна передня підвіска з подвійними поперечними важелями та задній нерозрізний міст на ресорах. Привід тільки задній, а дорожній просвіт становить 164 мм.

Усередині також панує простота і практичність – аналогова панель приладів, протисонячний козирок тільки у водія, відсутня мультимедійна система та інформаційні дисплеї. Проте присутні полички та відсіки для корисних дрібниць. У перелік стандартного оснащення увійшли дві фронтальні подушки безпеки та АБС.

Toyota Hilux Champ

Toyota Hilux Champ запропоновано з трьома двигунами від того ж пікапа Hilux. Бензиновий атмосферник 2.0 (139 к.с., 183 Нм) з п’ятиступеневою “механікою”, мотор 2.7 (166 к.с., 245 Нм) з шестиступеневим “автоматом” та турбодизель 2.4 (150 к.с., 343 Нм).

Toyota Hilux Champ

Максимальна вантажність пікапа становить одна тонну. Запропоновано два варіанти колісної бази, загальна довжина машин із заводською бортовою платформою дорівнює 4970 або 5300 мм. Передбачена розвинена персоналізація: можна замовити шасі з кабіною, а також різноманітні модифікації від сторонніх фірм, включаючи автокрамниці та будинки на колесах.

Toyota Hilux Champ

Випускатимуть Toyota Hilux Champ на заводі в таїландському Самут Пракані, де роблять і звичайний Hilux. Приймання замовлень вже відкрито: найдешевша Тойота на місцевому ринку оцінена від 459 тисяч до 577 тисяч батів (13000-16400 доларів США). Згодом новинка має з’явитися в Африці та Близькому Сході.

Економічний та недорогий: стартують продажі нового кросовера Toyota

Стартували продажі кросовера Mazda з технікою Toyota RAV4: ціна нижче

Toyota готує ще один Land Cruiser. Маленький, але рамний!

Додати коментар