Toyota готує ще один Land Cruiser. Маленький, але рамний!

0
2016
Toyota Compact Cruiser EV
-->

Компанія Toyota планує перетворити Land Cruiser на велике сімейство моделей – до вже представлених Land Cruiser 250 і 300 незабаром приєднаються електричний кросовер та невеличкий позашляховик. Вже навіть й назва відома.

Як повідомляє видання Motor1, Toyota подала в Японії заявку на реєстрацію нового товарного знаку за класом “транспортний засіб” – Land Cruiser FJ. На початку серпня, коли було представлено Land Cruiser 250 2024 року випуску в США (він же Land Cruiser Prado на інших ринках), на задньому плані можна було побачити темні профілі двох таємничих позашляховиків.

Toyota Compact Cruiser EV
Концепт Toyota Compact Cruiser EV

Той, що справа, виявився концептом електричного Land Cruiser, який представили минулого тижня на виставці Japan Mobility Show. Схоже, що другий позашляховик із запасним колесом на дверях багажника і є тим самим “маленьким” Land Cruiser, який тепер отримав власне ім’я.

Ймовірно новий Toyota Land Cruiser FJ побудують на скороченій архітектурі GA-F. Позашляховик матиме приблизно такий самий розмір, як Corolla Cross, але з рамною конструкцією кузова. Дизайн новинки виконають у стилістиці концептуального Compact Cruiser EV.

Toyota Compact Cruiser EV

Toyota буде не першим автовиробником, який використовує культове ім’я, призначене для позашляховиків, на зменшеному автомобілі – так у Ford є модель Bronco Sport, а Mercedes планує випустити “Little G”.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Стрибок у часі: представлено новий Toyota Land Cruiser Prado

Чому вживані Toyota Land Cruiser коштують вдвічі більше за нові

Стартують продажі абсолютно нового Volkswagen Tiguan: комплектації та ціни

Додати коментар