Де в Україні купити трактор за оптимальної ціни, і що робити, якщо не вистачає грошей

0
181
Tractor
-->

Агропромисловість в Україні відіграє значну роль в економіці. Ми є лідерами з експорту зерна, а також самостійно забезпечуємо всі потреби населення.

Навіть попри повномасштабне вторгнення ми адаптуємось до складних змін та продовжуємо працювати ефективно в цьому секторі. Згодом розпочнеться період сільськогосподарських робіт, і багатьом спеціалістам даної сфери знадобиться транспорт, без якого неможливо провести планові роботи. І це стосується не тільки великих підприємств, але й малого бізнесу, а також локальних господарств, які забезпечують себе самостійно. Одним з головних транспортних засобів, які необхідні для здійснення робіт, є трактор. Деякі з функцій включають такі:

 1. обробка ґрунту. Трактори використовуються для обробки ґрунту перед посівом, включаючи плугування, боронування, фрезерування та інші операції;
 2. посів. Трактори з різними прикріпленими пристроями використовуються для посіву насіння на оброблені поля;
 3. збір урожаю. Великі комбайни та жниварки, які також можуть бути приводом тракторів, використовуються для збирання зрілих культур;
 4. транспортування. Трактори часто використовуються для пересування матеріалів, обладнання та урожаю між полями та фермою;
 5. вантажопіднімальні функції. Використовуються для вантажних операцій, таких як підйом та перенесення важких предметів на фермі;
 6. полив. Певна техніка оснащена системами поливу, що дозволяють автоматизовано зрошувати поля.

Надважливо подбати про те, щоб купити трактор вчасно, адже це відіб’ється на результаті та ефективності опрацювання полів, власного виробництва.

Які є варіанти покупки трактора?

Перед тим як перейти до придбання техніки, варто ознайомитись із опціями, які пропонують в Україні.

 • Покупка напряму у виробника. Проаналізуйте, що пропонує ринок та дізнайтесь про всі деталі перед покупкою.
 • Придбання нового трактора. Це може бути вигідно, якщо у вас є повна сума для покупки. Ви можете вибрати сучасну техніку, оснащену всім необхідним. Водночас рідко трапляється так, що малий бізнес або приватні господарства можуть собі це дозволити.
 • Вживаний трактор. Оптимальний варіант — покупка трактора БУ. Однак потрібно ретельно перевірити технічний стан перед покупкою.
 • Лізинг. Певні компанії — такі, як Automoney — спеціалізуються зокрема на наданні фінансування на сільськогосподарську техніку. Можна придбати як новий транспорт, так і трактор БУ. Це вигідно, оскільки не треба сплачувати відразу всю суму, а користуватись технікою можна відразу після оформлення договору.
 • Оренда. Підійде, якщо вам потрібен трактор лише на обмежений час або для конкретного проєкту.
 • Покупка за умовами спільного володіння. Певні фермерські спілки або об’єднання можуть пропонувати програми спільного володіння тракторами, де ви можете придбати частку в тракторі разом з іншими учасниками. Це зручно, і для цієї опції так само підійде лізинг, щоб сплачувати платежі було ще комфортніше.

Купівля трактора в лізинг в «Автомані»

Лізинг — послуга, яку практикують по всьому світі. А в Америці, як правило, тільки нею й користуються за придбання машини. Те саме стосується й сільськогосподарської техніки. «Автомані» використовує у своїй роботі міжнародний підхід до обслуговування клієнті, саме тому й пропонує цей зручний сервіс.

Щоб купити трактор у лізинг, достатньо просто зв’язатись із компанією для детальної консультації, якщо ви раніше цього не робили. Водночас ви можете самостійно знайти трактор, який хочете купити, заповнити коротку анкету на сайті «Автомані» та завершити всі деталі в індивідуальному порядку. Серед плюсів такої співпраці:

 • гнучкі умови;
 • ПДВ — уже в платежах, які треба сплачувати відповідно до індивідуального графіка;
 • регулярне оновлення технопарку (ви можете довірити вибір техніки спеціалістам компанії, вони знайдуть оптимальний варіант під ваш запит).

Додати коментар