Правила вибору свічок запалювання

0
454
заміна свічок запалювання
-->

Для забезпечення безперебійного функціонування двигуна машини використовуються свічки запалювання. Без спеціального пристрою запуск двигуна неможливий.

Аксесуари створюють електричний розряд для займання паливно-повітряної суміші, що знаходиться в циліндрі двигуна автомобіля. Тривала експлуатація транспортного засобу сприяє виникненню нагару на електродах свічки запалювання, що буде на заваді утворенню іскри. У такому випадку буде потрібно негайно замінити аксесуар.

Як вибрати відповідні свічки запалювання

При виборі пристрою варто враховувати габарити шестигранника для загортання. Ширина старої та нової свічки має збігатися під ключ. Важливе значення при підборі має відстань між електродами – чим він більший, тим потужніша іскра та кращі умови для займання палива.

Покупцям автоаксесуарів слід звернути увагу на такі параметри:

• Жарове число. Показник, що описує час, після якого з’являється жарове запалювання. Дана величина визначає здатність охолоджуватися та підтримувати необхідний робочий рівень температур електродів при функціонуванні двигуна. Жарове число нової деталі повинна відповідати показнику штатних свічок. При розбіжності двигун функціонуватиме з перебоями або почне детонувати.

• Габарити. Найважливіший фактор, який визначає правильну та безпечну роботу. Варто враховувати довжину та діаметр різьбового хвостовика.

• Вид підключення проводів. Можуть бути зроблені у вигляді клямки, різьблення або як універсальне приєднання високовольтного кабелю.

Щорічно збільшується попит на елементи з платини та іридію, які характеризуються високою надійністю та тривалим терміном експлуатації. Такі свічки запалювання отримали технологію самоочищення і вимагають менше пального для впорскування.

Які вигоди замовлення аксесуарів у компанії АТЛ

Замовити ці та інші елементи можна у каталозі інтернет-магазину АТЛ. Менеджери компанії проконсультують клієнтів та допоможуть обрати оптимальний варіант для транспортного засобу. Автоаксесуари доставляються транспортними перевізниками “Нова пошта”, “Делівері”, “Meest” по всій території України.

Купуйте свічки запалювання в каталозі інтернет-магазину, зателефонувавши зі співробітниками за контактними телефонами або оформивши замовлення самостійно через кошик.

Додати коментар