Здобули: фахівцям АвтоВАЗу пропонують добровільно звільнятися

0
594
ижевский завод автоваз
-->

Працівникам заводу в Іжевську, які виявлять бажання розірвати трудовий договір, виплатять матеріальну компенсацію. Стверджується, що це не пов’язане зі скороченням виробництва автомобілів.

Співробітникам, які добровільно залишать робочі місця, треба визначитись до кінця серпня. При цьому сума виплат не є фіксованою і залежить від стажу працівника – до 7 середньомісячних заробітних плат.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

“Компанія не планує проводити масові скорочення персоналу, а запропоновані заходи підтримки колективу є суто добровільними для кожного працівника”, – підкреслили в прес-релізі АвтоВАЗу. Зараз на заводі працює близько 2000 осіб. Повідомляється, що звільнення не пов’язані з перенесенням виробництва моделі Лада Веста у Тольятті.

ижевский завод автовазУспіхи в імпортозаміщенні помітні неозброєним оком і в суміжних областях. Найближчим часом кілька іранських компаній збираються розпочати продаж автомобільних шин на російському ринку. Наприклад, фірма Pirozhi Tire. Ось такі пиріжки.

Відомий як екзотичний курорт, а також експортер фруктів, овочів та морепродуктів, Таїланд висловив бажання допомогти “всесвітній супердержаві”… з автомобільними запчастинами. Про це заявив Надзвичайний та Повноважний посол Королівства Таїланд у росії Сасіват Вонгсінсават.

Тепер росіяни заживуть ще краще. А на горизонті вже маячать освоєння Місяця та висадка на Марсі.

Робітники АвтоВАЗу поскаржилися путіну на диверсію Renault

Пиво «Волга», труси «Чайка»: ГАЗ змінює гендерну орієнтацію

Монголія починає випуск електромобілів, росія клепає 8-клапанні двигуни

Додати коментар