Якісні протиугінні системи на машину – забаганка чи необхідність?

0
2062
VAMsystem
-->

Як ви можете зекономивши втратити за одну ніч 15,000 $ або як шахраї вкрали 10 тис. машин за рік

Ви, не маючи жодних підозр, паркуєте своє авто, як завжди, під будинком. Ставите на його сигналізацію, звичайно. Трохи поспішаєте, бо на роботі затримались, а шлунок вже весь втомився в очікуванні теплої вечері. Нарешті! Набравшись трохи сил, зранку ви знову поспішаєте на роботу. Двері, ліфт, під‘їзд, парковка. Але після того, як ви кинули оком на машини поблизу, потрохи починає пульсувати вена на лобі. У ще не до кінця ясної свідомості після сну, закрадаються підозри, що машину просто переставили, але ж ні… Далі поліція, нескінченні «Ми зробимо все, що в наших силах», але без результату. Так собі сюжетик, а все тому, що шахраї щодня стають все продуманішими. Не дарма всім відомо, що перехопити сигнал від вашого ключа, поки він йде до машини, легше легкого. Потім лише майстерність рук викрадача, і ваша ластівка більше не ваша.

VAMsystem

Якісна протиугінна система зараз – must have. Хоча й здається, що буремні часи позаду, а попереду лише цивілізоване майбутнє, рекомендуємо не втрачати пильності. Щорічно в Україні викрадають близько 10 тисяч автомобілів. За 20 років роботи «VAMsystem» будо скоєно 600 спроб викрадення, але жодна не була вдалою.

Найочевидніший вихід: щомісяця платити за паркування або один раз встановити якісну систему охорони. У «VAMsystem» є кілька різних моделей для повного захисту вашого авто. Поки злодії не прийшли за вашою машиною, встановіть протиугінну систему на неї. Це стане вам дешевше, ніж вкрадений автомобіль та витрачені нерви під час розбирань у поліції.

VAMsystem

Ринок переповнений розмаїттям систем захисту машин. Яку обрати? Експерти рекомендують встановлювати системи, які захищені від зчитування та ті, які блокують декілька важливих елементів машини. Наприклад, електронно-механічні системи бренду «VAMsystem». Блокують до 7 деталей автомобіля: кермо, паливну систему, електроніку чи двигун. Захист встановлюється абсолютно на всі машини, навіть на гібридні. Ніяких щомісячних платежів та комісій – одноразова купівля та встановлення прямо у вас в гаражі. Замовити можна легко на сайті http://www.vam-system.com.ua і з завтрашнього дня спати спокійно.

На правах рекламы

Додати коментар