Формула-1 розірвала контракт на трансляції у росії

0
497
nicholas-latifi-williams
-->

Першою гонкою, показаною у прямому ефірі на російському телебаченні, став Гран-Прі Іспанії 1992 року, але 30-річного ювілею не відбудеться. Окрім цього Формула-1 найближчим часом закриє російським користувачам доступ до офіційного відеосервісу F1 TV.

Організатори чемпіонату Формули-1 розірвали угоду з “Матч ТВ” на надання російському холдингу ексклюзивних прав на показ перегонів чемпіонату на території росії. Це сталося в рамках санкцій, що вводяться через війну в Україні.”На жаль, сезон 2022 року на нашому телеканалі показаний не буде, попри багаторічне виконання всіх фінансових та маркетингових зобов’язань із нашого боку”, – поскаржився генеральний продюсер телеканалу Олександр Тащин.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Також, Формула-1 найближчим часом закриє російським користувачам доступ до офіційного відеосервісу F1 TV. Телетрансляція Формули-1 на теренах росії йшла з 1992 року (цього року очікувався 30-річний ювілей) і не переривалася жодного разу.

Формула-1Наступний сезон обіцяє бути спекотним: через зміну майже повністю технічного регламенту, що змінився нові машини отримали зовсім іншу аеродинаміку, що полегшує обгони, а також колеса з небаченою для Формули-1 розмірністю колісного диска – 18″ замість 13″. У новому сезоні, як і минулого, за команду Haas мав виступати російський пілот Микита Мазепін. Проте 5 березня команда розірвала з ним контракт – його місце в боліді займе данець Кевін Магнуссен, який виступав за Haas у 2017–2020 роках.

Раніше, після початку війни в Україні, керівництво Формули-1 скасувало російський етап чемпіонату в Сочі, запланований на 23-25 ​​вересня. А потім припинило співпрацю з російським промоутером перегонів, що означало і скасування запланованих на кілька років уперед перегонів Формули-1 на новій трасі Ігора Драйв у Санкт-Петербурзі.

Формула-1 скасувала Гран-Прі Росії та відмовилася від російського спонсора

Бешеные деньги: названа стоимость постов в Instagram знаменитых гонщиков

$192 млн на 20 человек: названы зарплаты гонщиков Формулы-1 в 2022 году

Додати коментар