Щоб зберегти час і пальне: в Україні скорочено кількість блокпостів до 1,5 тисяч

0
1502
Блокпост
-->

Національна поліція України, ЗСУ і територіальна оборона за підтримки профільних міністерств проводять оптимізацію кількості блокпостів на автошляхах України. Це заощадить час, пальне, а головне – сили та нерви людей, як цивільних, так і військових.

Про це учора повідомив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський під час брифінгу. «Зараз нам вже вдалося скоротити кількість блокпостів до 1,5 тисяч, прибравши дуже багато непотрібних блокпостів, які тільки ускладнюють пересування і забирають лише час.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Щодо тих умовно «авторизованих» блокпостів – перелік їх буде занесений до спеціального наказу головнокомандувача ЗСУ, перша редакція якого була вже видана минулого тижня. Сьогодні чи завтра має бути розширено список по всій країні інших блокпостів», – заявив Монастирський.

БлокпостОчільник МВС зазначив, що наразі долучені до цієї роботи суб’єкти бачать оптимальну кількість блокпостів на основних шляхах та містах у кількості до 800 блокпостів.
«Але вони мають бути обладнані відповідно до усіх правил формування блокпоста. Там має бути організована чітка робота, яку будуть забезпечувати представники Національною поліцією України – спільно з ТРО, з Національною гвардією України, але саме поліціянти будуть головними та будуть формувати роботу на цих блокпостах».

Нагадаємо, що блокпости встановлюються для виявлення та нейтралізації російських диверсантів, а також для ускладнення пересувань російських окупаційних військ.

Де заправитися: у Києві з’явилася онлайн-карта працюючих АЗС

Для водіїв: у Києві з’явилася інтерактивна мапа працюючих СТО

Які компанії перестали продавати автомобілі у росії

Додати коментар