Простий лайфхак: паркування впритул без парктроніка та камери

0
11785
паркування впритул
-->

Багато сучасних автомобілів і навіть деякі паркетники виявляються по крайці бампера нижче бордюрного каменю.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

У цьому випадку можливість подряпати або навіть зламати бампер — дуже висока. Зупинитися за метр від бордюру теж не варіант: у міській метушні це може «підставити» під ушкодження задній бампер, що стирчить з ряду припаркованих машин. Рано чи пізно хтось його зачепить.

Проте спосіб паркуватися впевнено і майже впритул є! Мало того, що він безплатний, так ще й працює краще, ніж парктронік чи камера. Перший відчуває відстань, але не висоту, а вічко фронтальної камери часто забруднюється. А наш лайфхак всепогодний, потрібне лише штатне дзеркало заднього виду, правда, використовувати його ми будемо під час руху вперед.

паркування впритулЯк тільки нижня крайка його корпусу збігається з нижнім краєм бордюру (кутом між ним та асфальтом), зупиняємось. У цей момент між бампером і початком тротуару залишатиметься не більше 20 см. Той самий принцип можна використовувати, якщо потрібно під’їхати до стіни будинку або гаража. Єдина відмінність у тому, що замість стику бордюру та асфальту за орієнтир приймаємо кут стіни та асфальту.

Звичайно, перед застосуванням поради на практиці потрібно «обкатати» її на своєму автомобілі. У машин відрізняються довжина капота, виліт бампера, розташування бічного дзеркала. Та й водії сидять по-різному в залежності від зрісту та власних уявлень про зручність посадки. Але загалом лайфхак повністю робочий.

Якщо на “примірці” помітите суттєві відхилення від запропонованих орієнтирів, не поспішайте відмовлятися від ідеї. Встановіть контрольні точки все на тому ж нерухомому елементі – бічному дзеркалі. Можливо, у вас лінія бордюру не доходитиме до корпусу або, навпаки, заходити на скло.

Як уникнути запотівання скла в авто: прості поради

4 способи дізнатися реальний пробіг автомобіля

Лайфхак: перемикаємо Lanos на інший бензин

Додати коментар