-->

30 травня – 1 червня 2023 року в Києві у четвертому павільйоні Міжнародного виставкового центру відбудуться виставка комерційного та спеціального автотранспорту ComAutoTrans і спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів AutoTechService.

AutoTechService – єдина в Україні виставка, де СТО та автомагазини з усієї України знаходять нових постачальників автозапчастин і компонентів, обладнання та інструменту, мастильних матеріалів і автокосметики, автохімії та всього, що дозволяє автомобілю комфортно і безпечно їздити по дорогах. В умовах війни особливо актуальним стало питання пошуку перевірених постачальників, коли логістичні ланцюги частково розірвані, а десятки помітних гравців пішли з ринка. АВТО-КОМФОРТ ПЛЮС, CyberWash, DIMED, HAMMER, Hydroxy Power, MSG Equipment, SkloFar, X-Killer, Автоноватор, Автопан, Автосвіт-МВ, АТЛ-Автосервіс, Зірка Аверс, Півень-Сервіс, Планета Автотехсервіс, СТОГРУП, УНІСМА, EXIST.UA, West Auto Hub, AUTOMIX, Внедорожник, Грасс Трейд, Карбук Софт, EMKA Schmiertechnik Gmb, GROM-EX, ПРОСТАВОЧКА/ТЕВЕМА, Глобус сервіс центр, ОУС ДІСТРИБЮШН, BARDAHL, АВЕКС – ось далеко не повний перелік найстійкіших компаній, що беруть участь в AutoTechService.

AutoTechService

Ділова програма – невід’ємна складова професійної виставки. На AutoTechService можна відвідати:

  • Forum СТО, 31 травня
  • Семінар «Команда СТО: побудова правильної корпоративної культури і ключової конкурентної переваги», 30 травня
  • Семінар «Мережа СТО», 31 травня
  • Виставку технічної творчості Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ, що триватиме всі три дні виставки завдяки підтримці компанії Автомеханіка

Запрошуємо власників, директорів, керівників відділів незалежних, авторизованих та мережевих СТО, механіків, діагностів та інших технічних спеціалістів з усіх регіонів України відвідати виставку безкоштовно з промокодом UZR23. Реєстрація спеціалістів за посиланням https://avtoexpo.ua/ats/registration

На одному майданчику з AutoTechService пройде виставка ComAutoTrans. Новинкою  цього року стане експозиція спеціального автотранспорту Transport for Integrated Recovery (TIR) для комунальних підприємств міських, селищних та сільських територіальних громад, а також дорожніх служб. Тематика ComAutoTrans, що завжди включала в себе комерційні автомобілі всіх типів, автобуси і мікроавтобуси, рішення для інфраструктури АТП, поповнилась автотранспортом, необхідним для нагальних потреб комунальників, перевізників, шляховиків, аварійників та енергетиків.

Масштабну експозицію автотранспорту представить національний виробник – ТД «Будшляхмаш». Також свій асортимент техніки презентують Альфатекс, Авто-регіон, Голекс (Dongfeng, XCMG), Логінтех, Райдер Україна, Ранхорс Україна, Реформ, Спец-ком-сервіс та інші.

AutoTechService

Фішкою виставки стане практичний семінар «Фінансування потреб в автотранспорті в умовах війни». Його відвідають фахівці з публічних закупівель, повноважні представники виконавчих органів місцевого самоврядування та їхніх комунальних підприємств, органів державної влади, дорожніх служб, які здійснюють ремонтно-експлуатаційні роботи, енергетики, пожежно-рятувальних загони, транспортні управління поліції, ДСНС та ін.

На практичному семінарі будуть обговорюватися:
– особливості здійснення публічних закупівель автотранспорту в умовах воєнного стану;
– ситуація на ринку спеціального цільового фінансування, шляхи і алгоритми взаємодії з донорами;
практичні кейси від Гірської, Мерф’янської, Тульчинської та Фастівської територіальних громад.

Організатори заходу: Premier Expo та Всеукраїнська Асоціація ОТГ

Спецпроєкт «Авто Перемоги» був задуманий для підтримки волонтерів, які забезпечують допоміжною автотехнікою підрозділи ЗСУ, тероборони та інших захисників України. На виставці можна буде побачити машини, які по закінченні заходу поїдуть на фронт: баггі для військових, мобільні СТО та шиномонтаж, медичний автомобіль, мобільний пересувний банно-пральний комплекс. Участь у виставці для них – прекрасна можливість знайти партнерів для переобладнання автівок під потреби військових, а також організувати збір донатів на наступні проєкти.

Запрошуємо відвідати виставку автодилерів, закупівельників комерційного та спеціального автотранспорту, фліт-менеджерів, авто-юзерів, логістів, АТП, перевізників, спеціалістів вантажних СТО. Реєстрація спеціалістів за посиланням: https://avtoexpo.ua/cat/registration безкоштовна при використанні промокоду UZR23

Додати коментар