Названо найпопулярніші автомобілі у світі: глобальне дослідження

0
3071
Sales cars
-->

Оприлюднено повний звіт про продажі легкових автівок за минулий рік, коли по всій планеті було реалізовано 79,4 мільйона нових авто.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Згідно з даними консалтингової компанії JATO Dynamics минулого року у світі було продано 79,4 мільйона нових автомобілів. Це число на два відсотки менше порівняно з 2021 роком, причому на основних ринках, таких як Північна Америка, Європа та Китай, у 2022 році спостерігався спад. З іншого боку, на ринках Індії, Близького Сходу, Південно-Східної Азії та Африки продажі збільшилися, що майже повністю компенсувало падіння в інших регіонах.

Toyota RAV4 2022Найбільш продаваною моделлю у світі минулого року стала Toyota RAV4 з більш ніж мільйоном реалізованих одиниць – 43 відсотки з них були поставлені клієнтам в Сполучених Штатах і Канаді. Слідом за кросовером йде Toyota Corolla з приблизно 992 000 продажів минулого року, третьою була Tesla Model Y з 747 000 глобальних реєстрацій. Загалом торік Toyota мала п’ять найбільш продаваних моделей у світі. Також в топ-10 по одній моделі Ford, Nissan і Honda, а також два електромобілі Tesla.

Враховуючи наведені вище цифри, не дивно, що Toyota була найбільшим автовиробником у світі минулого року за кількістю проданих автомобілів – 13 із кожних 100 придбаних нових легкових автомобілів. Другим найбільш успішним автовиробником у світі став концерн Volkswagen Group – попри зниження продажів на 10 відсотків. Альянс Hyundai-Kia став третім, за ним йдуть Stellantis і General Motors.Звіт JATO також показує, що найшвидше зростаючим виробником автомобілів минулого року був BYD. Китайська компанія отримала 1,5 відсотка світової частки й тепер має 2,42 відсотка світового ринку. Бренд також був другим у світі виробником акумуляторних електромобілів після Tesla. Якщо говорити про сегмент електромобілів, то минулого року було продано 7,37 мільйона електромобілів, що на 2,9 мільйона одиниць більше, ніж у 2021 році. На BEV припадало 9,3 відсотка світового автомобільного ринку.

Best-Selling carsЗвіт JATO також показує, що найшвидше зростання продажів минулого року показав китайський BYD. Він отримав ще півтора відсотка світової частки й тепер має 2,42% світового ринку. Бренд також був другим у світі виробником акумуляторних електромобілів після Tesla. Якщо говорити про сегмент електромобілів, то минулого року було продано 7,37 мільйона електромобілів, що на 2,9 мільйона одиниць більше, ніж у 2021 році. На BEV припадало 9,3 відсотка світового автомобільного ринку.

Названо найбільш надійні та ненадійні автомобілі у світі

Потужний 1 літр: названо найекономніші та ненажерливі автомобілі

Названо ТОП-7 автомобілей з найнадійнішими двигунами

Додати коментар